Prehliadky a výlety

Prešporáčik - Staromestský okruh
BA

Zažite jedinečnú vyhliadkovú jazdu, počas ktorej sa preveziete najstaršími časťami mesta. Obohatí vás o romantické zážitky, kultúrne poznanie a legendy, ktoré umocňujú atmosféru pešej zóny. Dozviete sa o našej korunovačnej histórii, o časoch, keď bola Bratislava hlavným mestom Uhorska a o bohatej hudobnej histórii mesta.

 • STREDOVEKÉ CENTRUM BRATISLAVY
 • JEDINÁ VYHLIADKOVÁ JAZDA STARÝM MESTOM

Z náručia unikátneho vláčiku Prešporáčik – Oldtimer®, uvidíte Starú radnicu, ktorá sa týči na rohu Hlavného námestia, najstaršiu fontánu mesta – Rolandovu fontánu, korunovačný kostol uhorských kráľov – Dóm sv. Martina, starobylý kostol Klarisiek, poslednú zachovanú mestskú bránu – Michalskú bránu, Katov dom, Ventúrsku ulicu, s ktorou je spojený bohatý hudobný život mesta.

CELKOVÁ KAPACITA: 30 MIEST

Staromestský okruh: kapacita 30 miest  (12, 12 a 6-miestne Prešporáčiky)

Deti: 0 Eur (do 3 rokov)
Deti: 5 Eur (do 15 rokov)
Cena: 12 Eur

Prešporáčik - Staromestský okruh
Prešporáčik - Staromestský okruh
:
Prešporáčik - Hradný okruh
BA

Vyvezte sa až na Bratislavský hrad, na ktorom nájdete stopy keltskej, rímskej a slovanskej kultúry. Očarí vás atmosféra širšieho centra mesta a pamiatky, ktoré pri pešej prechádzke neuvidíte. Dozviete sa o jedinečnosti obrátenej pyramídy, o mieste kde pristálo v Bratislave UFO, ako sa v skutočnosti volá Prezidentský palác a oveľa viac.

 • HRAD S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA OKOLIE
 • PREZIDENTSKÝ PALÁC A SLOVENSKÁ NÁRODNÁ RADA

Pekne v pohodlí s otváracou priesvitnou strechou Vás vláčik Prešporáčik prevezie starými štvrťami Bratislavy nachádzajúcimi sa za niekdajšími mestskými hradbami voľakedajšieho stredovekého mesta priamo až na Bratislavský hrad.

Deti: 5 Eur (do 15 rokov)
Deti: 0 Eur (do 3 rokov)

CELKOVÁ KAPACITA: 208 MIEST

Hradný okruh: kapacita 208 miest  (32, 32, 26, 26, 27, 27,  27 a 11-miestne Prešporáčiky)

Cena: 12 Eur

Prešporáčik - Hradný okruh
Prešporáčik - Panoramatický okruh
:
Prešporáčik - Panoramatický okruh
BA

NOVINKA V PREDAJI!

Tento okruh je spojený s najkrajšími panoramatickými výhľadmi na Bratislavu, počas ktorého objavíte čarokrásny „Modrý kostolík“, impozantný komplex budov obchodného centra Eurovea, novú budovu SND a mnoho iných zaujímavých pamiatok.

Vychutnáte si pohľad na Bratislavu z TOP vyhliadkových bodov v Bratislave, zo Slavína a z Bratislavského hradu. Prešporáčikom sa odveziete naprieč Starým Mestom s množstvom jedinečných pamiatok až úplne hore k pomníku Slavín, ktorý bol postavený na počesť padlých vojakov druhej svetovej vojny.

Cena Deti: 0 Eur (do 3 rokov)
Cena Deti: 10 Eur (do 15 rokov)
Cena: 20 Eur

Prešporáčik - Panoramatický okruh
Prešporáčik - Panoramatický okruh
:
Speedboat
BA

Bratislava – Devín

Doprajte si nový, jedinečný pohľad na Bratislavu z paluby nášho rýchlostného člnu. Využite príležitosť preplaviť sa popod bratislavské mosty, uvidieť novú dominantu Bratislavy – nábrežie Eurovea, historické nábrežie Bratislavy s majestátnou budovou Slovenskej Filharmónie, Bratislavským hradom a parlamentom, ďalej moderné nábrežie River Park.

Trvanie: 1 hodinu

Pre 2-6 os. + kapitán: 180€
Pre 7-9 os. + kapitán: 220€


Bratislava – Danubiana/Modrá Čajka/Jarovecké rameno

Po prúde Dunaja vás zvezieme do Jaroveckého ramena, dovolenkového miesta, kde sú v tichom prostredí usadené “hausbóty” a obytné staré dunajské lode alebo Vás zavezieme k vodnému dielu Čuňovo, s možnosťou prehliadky galérie moderného umenia Danubiana, prípadne sa môžete občerstviť v reštaurácii na vode – Modrá Čajka.

Trvanie: 3 hodiny

Pre 2-6 os. + kapitán: 230€
Pre 7-9 os. + kapitán: 280€

Speedboat
Speedboat
:
Malokarpatská vínna cesta
BA

Aká je najtypickejšia črta Malokarpatského regiónu, nachádzajúceho sa v západnej časti Slovenska? Ak je Vašou odpoveďou víno, máte úplnú pravdu! Okolité mestečká a dedinky Vás zlákajú nielen na prehliadku svojich čarovných vínnych pivničiek plných pokladov, ktoré ukrývajú pod zemou. Tento výlet zahŕňa:

 • Transfer samostatným autobusom
 • Samostatného sprievodcu
 • Ochutnávku vína
 • Prehliadku hradu Červený kameň

Trvanie: 4 – 6 hodín

Malokarpatská vínna cesta
Výlet na Devín a ochutnávka ríbezľového vína
:
Výlet na Devín a ochutnávka ríbezľového vína
BA

Zaujíma Vás história a víno? Výborne! Tieto ohromujúce ruiny v očarujúcom prostredí, s bohatou históriou sú ľahko dostupné z centra mesta po ceste/po vode len za 30 minút.

Tento výnimočný výlet obsahuje nasledovné:

 • Transfer súkromným autobusom, loďou alebo motorovými člnmi SpeedBoats.sk na Hrad Devín
 • Súkromný sprievodca
 • Ochutnávka vína v útulnej pivničke

Pre vášnivých fotografov je toto miesto jedným z tých, ktoré musia navštíviť a zaradiť si ho do zbierky záberov. Po transfere sa výlet so sprievodcom začína prehliadkou Hradu Devín. 

Po prehliadke hradu nasleduje miesta útulná vínna pivnička “Viecha Sv. Urbana”, nachádzajúca sa len pár minút pešo od hradu, kde si vychutnáte tradičnú chuť ríbezľového vína, ktoré je príznačné práve pre túto oblasť.

Trvanie: 3 hodiny

Výlet na Devín a ochutnávka ríbezľového vína
Výlet na Devín a ochutnávka ríbezľového vína
:
Sprievodca-prehliadka Bratislavy
BA

Spoznajte Bratislavu s našimi skúsenými sprievodcami pešou prehliadkou a ponorte sa do histórie Starého mesta s jeho historickými pamiatkami. Spoznajte Hlavné námestie, najstaršiu fontánu v meste – Rolandovu fontánu, starý kostol sv. Kláry, poslednú stredovekú Michalskú bránu, katov dom, Ventúrsku ulicu s jej slávnym hudobným životom, množstvo palácov z obdobia Márie Terézie, Arcibiskupský palác a množstvo ďalších. Pokračujte návštevou Bratislavského hradu a spoznajte jeho vlastnú históriu.

Sprievodca-prehliadka Bratislavy
:
Sprievodca Košice
KE

Európske mesto kultúry za rok 2013 ponúka veľa zážitkov prechádzkou pomedzi staré uličky. S našimi profesionálnymi sprievodcami môžete mesto spoznať počínajúc Hlavným námestím, prechádzkou popod mestské hradby, dozvedieť sa o Košickom podzemí a navštíviť kaplnku sv. Michala. Spoznajte rozvoj mesta a jeho kultúru prostredníctvom divadla, či parku s hracou fontánou. Je pozitívne rozšíriť si obzory a spoznať slávnych ľudí Košíc a ich prínos mestu.

Trvanie: 1 hodina


Európske mesto kultúry za rok 2013 ponúka veľa zážitkov prechádzkou pomedzi staré uličky. S našimi profesionálnymi sprievodcami môžete mesto spoznať počínajúc Hlavným námestím, prechádzkou popod mestské hradby, dozvedieť sa o Košickom podzemí a navštíviť kaplnku sv. Michala. Spoznajte rozvoj mesta a jeho kultúru prostredníctvom divadla, či parku s hracou fontánou. Je pozitívne rozšíriť si obzory a spoznať slávnych ľudí Košíc a ich prínos mestu. Počas dvoch hodín budete mať príležitosť spoznať bočné uličky Košíc prepojené so židovskou kultúrou a históriou. Objavenie železnice je taktiež súčasťou pešej prehliadky.

Trvanie: 2 hodiny

:
Výlet do Tokajskej oblasti
KE

Tokajské víno je aromatické víno zlatavej farby, vyrábané v Tokajskej vinohradníckej oblasti a jeho výroba je veľmi náročná. Máte jedinečnú príležitosť sa s nami vybrať za jedinečnou ochutnávkou tokajského vína a zistiť, v čom spočíva čaro jeho výroby. 

Spravte si celodenný výlet s osobným transferom, sprievodcom a pohárikom kvalitného vínka v ruke!

Počet ľudí: od 7osôb

Výlet do Tokajskej oblasti
Výlet do Tokajskej oblasti
:
Výlet k UNESCO pamiatkám I.
KE

Zažite s nami celodenný výlet ku krásnym pamiatkám UNESCO, akými sú Spišský hrad považovaný za jeden z najväčších v Európe, či mesto Levoča, kde môžete vidieť unikátny drevený oltár majstra Pavla z Levoče, ktorý je najvyšší gotický oltár na svete.

Výlet k UNESCO pamiatkám I.
Výlet k UNESCO pamiatkám I.
:
Výlet k UNESCO pamiatkám II.
KE

Zažite s nami celodenný výlet ku krásnym pamiatkám UNESCO, akými určite sú mesto Bardejov so svojím krásnym historickým centrom mesta, či  spoznajte míľnik v histórii 2. svetovej vojny pomník duklianskych hrdinov a preneste sa v čase.

Výlet k UNESCO pamiatkám II.
Výlet k UNESCO pamiatkám II.
:

Ubytovanie

Doprava

:
:
:
:
:
:

Vstupenky

Váš kontakt